פרופיל 2000

/פרופיל 2000
פרופיל 20002017-05-25T16:25:25+03:00

profiles-2000מהו פרופיל 2000?

פרופיל 2000 מיוצר מפח – פלדה מולבן וצבוע, בשיטת ייצור המאפשרת לקבל את הפרופיל בכל אורך.

צורת הפרופיל 2000 מאפשרת חוזק מירבי, ומראה אחיד. החיבורים והברגים נסתרים.

הרכבה קלה ומהירה. ניתן להרכבה בצורה אופקית, אנכית ומשולב.

תהליך ייצור פרופילי האלומיניום
פרופילי האלומיניום מיוצרים במפעלי יציקת אלומיניום. במפעל יוצקים את האלומיניום בצורת לוחות או גלילים הנקראים בולים( כמו בולי עץ) . במפעל לייצור פרופילי אלומיניום לוקחים את גלילי האלומיניום ומחממים אותם לטמפרטורה של מעל 500 מעלות עד להפיכת האלומיניום לעיסתי, בצקי. בעזרת מכבש המפעיל לחץ אדיר של 2000 טון, דוחסים, מזריקים את הבצק לתוך דיזה, שבלונה, בצורת הפרופיל המבוקש. תהליך זה נקרא אקסטרוזיה או “שיחול” בעברית.

תהליך המתיחה של הפרופיל
הפרופיל היוצא מצידה השני של הדיזה מקורר מעט, עובר תהליך מתיחה המאריך את הפרופיל ב 3% ומיישר אותו. כעת הפרופיל נחתך באורכים הרצויים. חלק מהפרופילים, לפי הצורך, עוברים תהליך הנקרא “זיקון”. תהליך הזיקון הוא טיפול תרמי המחזק את תכונותיו של הפרופיל עד פי שלושה. בשלב האחרון עוברים פרופילי האלומיניום צביעה אלקרוסטטית למניעת התחמצנות וחלודה, וצביעה סופית לגימור מושלם על פי יעוד הפרופילים. כיום ניתן למצוא פרופילי אלומיניום במגוון רחב של גימורים כולל משולבי עץ.

יתרונות פרופילי האלומיניום
בעבר היה שימוש נפוץ ביותר בארגז רוח העשוי מעץ. כיום ניתן לראות יותר ויותר כיצד פרופילי אלומיניום לארגז שכזה מהווים פתרון מושלם בכדי למנוע את הנזקים לקירות. אך יותר מזה, אותם פרופילי אלומיניום לארגז מצטיינים בכך שחומר האלומיניום שמהם הם עשויים הוא היתרון הגדול שבהם. מדובר בחומר שלא מחליד והוא חזק בצורה שמעניקה לבית ביטחון בהגנה מפני גשמים חזקים במשך שנים רבות.

השימוש בסוגים שונים של פרופילי אלומיניום לארגז גם נותנים שקט רב
וחוסכים הרבה כאב ראש מכל בעל בית שחושב על הצורך בפעולות תחזוקה שונות במשך השנים. כאן, להבדיל מעץ, התחזוקה שואפת לאפס אם בכלל, מאחר ומדובר בחומר עמיד שאינו נחשף לפגעי מזג האוויר כמו העץ (שזקוק לצביעה מדי פעם). גם הצבעים שבהם מגיעים פרופילי אלומיניום לארגז הם מרשימים הרבה יותר.

פרופילי אלומיניום לארגז רוח מהווים גם ציפוי של העץ שממנו יוצר הארגז בבנייתו
חברת פס – גל בע”מ מתמחה בשיטות החדשנית והייחודיות של הקפת ארגז הרוח הישן בעזרת פרופילי אלומיניום לארגז, על ידי כיפוף עם מיכון מתאים וחדיש בכדי שהתוצאה תהיה מדויקת וכזאת שתשרת את המטרה למשך שנים רבות.

שילוב של ארגזי רוח ופרופילי אלומיניום
מעבר למראה החדש והאסטטי הרבה יותר שמקבל אותו ארגז רוח ישן שלכם, הרי שבעזרת אותם פרופילי אלומיניום לארגז זה, כבר לא תצטרכו לדאוג לנזילות או דליפות ולנזקים לקירות שבהם השקעתם כסף ואנרגיה רבה כל כך בצבע וטיח איכותיים.
בחברת פס – קל מבצעים ציפוי ארגזי רוח בהתייחסות לגודל ולצורתו של הארגז המותקן בבית והלקוח, וכל זאת בכדי שהשימוש באותם פרופילי אלומיניום לארגז רוח שלכם, יהיה בהתאמה אישית למבנה שלו ולהתקנה שבוצעה עבורכם בעבר. רק כך תהיה תוצאת העבודה מושלמת.

אחד התחומים העכשוויים ביותר כיום בתחום הפרגולות הוא בניית פרגולות מפרופילי אלומיניום
בניגוד לעץ ששימש מאז ומעולם כחומר הגלם העיקרי בבניית פרגולות נעשה שימוש הולך וגובר בפרופילי אלומיניום המאפשרים תכונות חוזק טובות יותר לפרגולה, ההתקדמות הענקית בתחום הצבעים מאפשרת כיום לבנות פרגולה מפרופילי אלומיניום אך בעלת חזות של פרגולה מעץ, צביעת האלומיניום בצבע עץ היא טובה כל כך עד שקשה להבחין איזו פרגולה עשויה מאיזה חומר.

 
צרו עמנו קשר
צור קשר