המדריך

//המדריך
המדריך2018-05-25T12:09:53+03:00

פרגולה – שדרוג למרפסת או גינה

העידן החדש של הפרגולות הוא פרופילי אלומיניום מהם מורכבות הפרגולות. חברת פס – קל מתכננת ובונה פרגולות העשויות פרופילי אלומיניום אשר היתרון העיקרי שלהם הוא בגמישות המוצר. פרגולות העשויות עץ אינם מאפשרות שינוי במצב הפרגולה, כמו לקפלה או לאפשר כניסה של אוויר ושמש למרפסת.

פרופילי אלומיניום מאפשרים קיפול חלקי או מלא של הפרגולה, לפי תנאי מזג האוויר או רצונו של המשתמש
כמו בכל רהיט עיקרי אותו רוכשים, חשוב לוודא את ההיבט הפרקטי של המוצר לצד ההיבט האסתטי: פרגולות של חברת פס – קל מספקות את שני ההיבטים במוצר מושלם אחד. לחברה סניפים בחו”ל ולקוחות רבים המרוצים ממוצריה.

פרופיל 2000

>>> מטבח חוץ  לבחירה <<<

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעטר את גינת ביתם בפרגולה
התקדמות הרבה בתחום הפרגולות הביאה לכך שאת מקום הפרגולות העשויות מעץ תופסת כיום פרגולה העשויה מאלומיניום, פרגולה זו מביאה איתה יתרונות רבים שבניהם:

חוזק – התכונות המכאניות של האלומיניום טובות בהרבה מאילו של העץ, העמידות לשבר, לכפיפה ולמתיחה עולים במידה רבה על אילו של העץ.

עמידות לתנאי מזג האוויר – מתוקף מהותה ברור שהפרגולה מוצבת בחוץ לכל אורך השנה, בחוץ חשופה הפרגולה לתנאי מזג האוויר המשתנים ולשינויי הטמפרטורה בין היום והלילה, פרגולת אלומיניום יכולה להסתדר טוב יותר עם הבלאי היום יומי, האלומיניום אינו מחליד ולא קיימת שום בעיה לחשוף אותו ללחות ורטיבות.

יופי – אלומיניום מספק לבעליו אפשרויות רבות יותר מבחינת בחירת הצבעים והעיצוב הסופי של הפרגולה, אילו מאיתנו שאוהבים את צבע העת יגלו שניתן לצבוע את האלומיניום כך שיראה בדיוק כמו העץ, בנוסף אפשר לבחור בכל צבע שרוצים ללא שום הגבלה.

בניית פרגולות אלומיניום היא מלאכת מחשבת השמורה לבעלי המקצוע בתחום, חשוב לבדוק את הרכב אלומיניום המוצע לכם, את מימדיו וכמובן את משך ההתקנה והמחיר הסופי, התחרות הרבה בשוק הפרגולות מבטיחות לכם תוכלו להתמקח על הזמן והמחיר כרצונכם.

 
צרו עמנו קשר
צור קשר