פרגולות

/פרגולות
פרגולות2019-04-07T21:26:38+03:00

פרגולה חשמלית – להגדיל את הנוחות

אם יש דבר שכל בעל בית או דירה דורש לעצמו, זו היא נוחות מקסימאלית בביתו שלו.

אנו רוכשים בית במיטב כספנו וכל זאת בכדי שיהיה לנו את המקום שבו נוכל למצוא את השקט שלנו בסופו של יום או בסופו של שבוע. בעזרת פרגולה חשמלית תוכלו להיות רגועים בכל הקשור לנוחות שלכם כשאתם יוצאים לחצר או למרפסת.

פרגולות מתכוונות וחשמליות – חיים קלים יותר

מאחר ופרופילי הגג נפתחים עד כ-130 מעלות ובכל זווית שתרצו, בכדי להעניק לכם הגנה מושלמת מפני שמש מעיקה או גשם טורדני.

השילוב הטכנולוגי המיוחד שעמו משתמשת חברת פס – קל בע”מ מאפשר שליטה מלאה באור ובצל, וכמו כן מספק אוורור מקסימאלי והגנה מיטבית מגשם, רוח ולחות, כך שניתן לתכנן את השהייה שלכם מתחת לפרגולה בכל שעות היום. הכול בלחיצת כפתור, בפתיחה ידנית או ע”י שלט.

התקנת פרגולות למקדונלדס בצרפת

להוזיל את העלויות עם פרגולה חשמלית

מאחר ואנו חיים בישראל הרי שהחוק של סגירת מרפסות מביא עמו בשורה לא ממש נעימה של תשלום מיסים בהתאם לפעולה שביצעתם.
פרגולה חשמלית של פס – קל מגדילה באופן משמעותי את השטח המנוצל בבית וכמובן גם את איכות החיים. אין צורך להדגיש יותר מדי עד כמה פרגולה חשמלית מתכווננת תספק לכם זמן איכות רב במרפסת גם בימים גשומים או שטופי שמש, פרגולה חשמלית זו עשויה מפרופילי אלומיניום איכותיים ברמה גבוהה ביותר.

התקנת פרגולה חשמלית מביאה לחיסכון רב לטווח ארוך

מאחר ואין צורך להוציא כספים על תחזוקה יקרה, רכישת מוצרי אוורור או חימום, וכד’. גם ההתקנה הראשונית של פרגולה חשמלית זו, זולה יותר מבניית גג או כל קונסטרוקציה מורכבת אחרת, כך שקשה מאוד להתעלם מיתרונות אלו.

פרגולה חשמלית מאפשרת לבעליה אפשרות פתיחה, סגירה וכוונון עדין ללא כל מאמץ מיוחד

הפרגולה החשמלית כשמה כן היא, הפרגולה מורכבת מנוע חשמלי קטן המחובר אל גג הפרגולה, בימות גשם ניתן לסגור את שלבי הגג בצורה שלא תאפשר מעבר למים ובימות הקיץ ניתן לפותחם בדיוק במידה שתאפשר לכמות האור הרצויה לחדור דרכם, הפרגולה החשמלית היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמחפש מעט צל לגינה או למרפסת הבית ואינו מעוניין להתאמץ לשם כך.

פרגולה חשמלית מתוכננת כך שתוכל לעמוד בפני תנאי מזג האוויר המשתנים לאורך זמן

ניתן למצוא בשוק מגוון דגמים של פרגולה חשמלית הנבדלים אחד מהשני בסוג המנוע וחוזקו, אל מנת להבטיח את פעילותו התקינה של המנוע יש לבדוק אותו וכן לוודא שיש אחריות על ייצורו.
חברת פס קל מספקת ללקוחותיה מספר דגמים של פרגולות חשמליות, הפרגולות מגיעות עם אחריות מלאה והן מצטיינות ביופי שלא נראה ברחבי ארצנו.

פרגולה חשמלית – לא עצלנות, איכות

שוקלים לקנות פרגולה חשמלית אבל חוששים מכך שחבריכם יגידו שאתם עצלנים? אל תקשיבו להם – היתרונות של פרגולות חשמליות הן הרבה יותר מאשר להקל עלייך את ההנעה של הפרגולה.
פרגולה חשמלית מאפשרת לך שליטה יוצאת דופן במבנה של החצר גם אם עיצבת את החצר במטבח חוץ או במנגל חשמלי גדול , אתה יכול להחליט איך היא תיראה – היא מאפשרת לך מגוון יוצא דופן שלאנשים עם פרגולה נייחת או פרגולה שצריך להתאמץ כדי להניע אין.

כאשר אנחנו קונים פרגולה חשמלית כדאי לנו לוודא שאנחנו קונים אותה מחברה אמינה המבטיחה לנו אחריות של זמן רב ואיכות. אנחנו לא רוצים שיום אחד המערכת תיתקע לנו ונהיה מושא ללעגם של חברינו.

פס קל – ניסיון מוכח של אלפי פרגולות מעל 12 שנים בארץ ובעולם

לצפייה בגלרייה

גלריית פרגולות שהתקנו

 
צרו עמנו קשר
צור קשר