ארגזי רוח

/ארגזי רוח
ארגזי רוח2017-07-03T13:11:36+03:00

אלוגג – ארגזי רוח מאלומיניום

ארגזי רוח נמצאים בדרך כלל במקום חשוף לגשם ולשמש ישירה, לכן הבלאי של ארגז רוח הוא מהיר ונראה לעין. כמו כן, ארגזי רוח מורכבים במקומות גבונים וקשים לגישה, ולכן התחזוקה של ארגז רוח היא משימה מורכבת (צביעה ותיקון בגובה רב).

חברת פס-קל היא היצרנית היחידה בישראל של ארגזי רוח מאלומיניום.

  • ארגז רוח מאלומיניום אינו דורש תחזוקה כלל!
  • ארגז רוח מאלומיניום שומר על מראהו לאורך השנים
  • אינו ניזוק מבעלי חיים
  • אינו ניזוק מקרינת השמש החזקה במיוחד בישראל
  • אינו נרקב מרטיבות
  • ניתן להרכבה בגג חדש ללא צורך בתשתית מיוחדת
  • ניתן להרכבה על ארגז רוח ישן בכל מצב וללא צורך בפירוקו
  • מאושר ע”י משרד הבינוי והשיכון
  • זמין במבחר צבעים, כולל צבע דמוי עץ
לצפייה בגלריית עבודות

גג רעפים וארגזי רוח

מבט מהיר שנעיף לכיוונו של גג רעפים יוכל לתת לנו דוגמה מסוימת של ארגזי רוח המותקנים באותו בית. התקנת ארגזי רוח מתחת לקו הרעפים היא קריטית ולכן מקפידים עליה במשך עבודות סיום בניית הבית. אם בעבר, כמעט בכל תהליך ייצור או בנייה, היינו רואים או מכירים רק סוג אחד של חומר, הרי שכיום הטכנולוגיה מפותחת דיה בכדי ליצור אין ספור חומרים שאיתם אפשר לעבוד בכל בניין.

חברת פס – קל בע”מ מתקינה סוגים שונים של ארגזי רוח, בהתאמת העבודה לסוג החומר

בצורה מושלמת. ישנם ארגזי רוח שונים שהם מעט יותר מורכבים, כמו אלו שמשלבים בתוכם עץ גושני או אלו שמצופים בעזרת לוחות עליונים. התחזוקה הנדרשת, כשלרוב מדובר באלו העשויים מעץ, מתבטאת לרוב בצביעה, בכדי שימשיכו לתרום לשמירת הקירות במשך זמן רב.

ארגזי רוח מקבלים התייחסות רצינית בעיצוב הבית

כל מי שבונה בית מקפיד כמובן על איכות הבנייה והחומרים השונים שאיתם עובדים בעלי המקצוע. אך כמובן שלא פחות חשוב עבור כל אחד, הוא נושא העיצוב של הבית ולכן גם ארגזי רוח מקבלים התייחסות רצינית בנושא זה. גם בנושא העיצוב, בעבר לא הייתה התייחסות גדולה יותר מדי לנושא של ארגזי רוח, מאחר והם נחשבו לפריט פרקטי יותר מאשר עיצובי, אם בכלל.

כיום למדו האדריכלים השונים לשלב את ארגזי הרוחבמראה הסופי של הבית

בצורה כזאת שהם מהווים תוספת משמעותית, במיוחד בהרמוניה שמאחדת בין הקירות לגג הבית. בשכונות שבהן בנו אנשים בשיטת בנה ביתך בעזרת עיצוב אישי, ניתן לראות ארגזי רוח בעיצובים שונים. מעבר לסטנדרטים השגרתיים מעט, ניתן למצוא ארגזי רוח בסגנון כפרי, ספרדי, ראש סוס, משופעים-אופקיים, עתיקים, ועוד. כל אחד בוחר את הדגם וכמובן את הצבע שמתאים לו.

מוצר נילווה לפרגולות הם ארגזי הרוח

ארגז הרוח הוא פריט אסתטי הממלא תפקיד חשוב בשמירה על שלמות גג ביתנו, גגות רעפים חשופים למספר גדול של בעיות שהמרכזית בהן היא עמידותן לרוח חזקה, במקרים של רוח חזקה יכול הגג להתרומם ממקומו ולהתפרק, בגגות רעפים ישנים הבעיה אף חמורה יותר, ארגז הרוח הוא למעשה ארגז המותקן בקצה גג הרעפים, ארגז זה סופג את אנרגיית הרוח ובכך מגן בצורה טובה על הגג, כיום ניתן לרכוש ארגזי רוח במגוון צבעים, חומרים וציפויים.

 
צרו עמנו קשר
צור קשר