שאלות נפוצות

//שאלות נפוצות
שאלות נפוצות2018-10-16T12:45:54+03:00

שאלות נפוצות ותשובות

למה אני צריך פרגולה שנפתחת ונסגרתרפפות הפרגולה יכולות להפתח ולהסגר, ומאפשרות לכם שליטה בכמות האור והצל. בחורף, בימי השמש היפים, תוכלו לקבל עד כ 98% אור שמש טבעי לתוך הבית ולשטח המקורה, ובימי גשם, פרגולה חכמה של חברת פס-קל תגן על ריהוט הגן והכניסה לבית.

בקיץ, תוכלו לקבל 100% צל בלי לוותר על אוורור (ע”י פתיחת רפפות הפרגולה תקבלו אוורור בלי לוותר על צל מלא), ובערב תקבלו הגנה מפני הלחות.

עם פרגולה חכמה של חברת פס-קל אתם אלו שמחליטים, אתם אלו שבוחרים ! עם הפרגולה החכמה של חברת פסקל מתחילים להנות מהמרפסת והחצר. “מתחילים לחיות בחוץ

כן. אפשר להרכיב את מערכת ההצללה על כל מבנה קיים, מברזל, עץ, ריבועי בטון ועוד..

לא. פרגולה חכמה מתוצרת פס-קל מתוכננת ומיוצרת בדיוק לפי דרישותיו וצרכיו של כל לקוח ולקוח.

מעבר לכך, הפטנט ושיטות הייצור המתקדמות שלנו מאפשרים לנו לייצר ולתכנן עבורך פרגולה ללא הגבלה של גודל או צורה.

צבעי פרגולה סטנדרטים הם: קרם, לבן וצבע דמוי עץ (מהגוני), אך ניתן להזמין כל צבע לפי טעמכם האישי, ואף ניתן לשלב בין צבעים: למשל, רפפות הגג בצבע קרם והעמודים והקורות בצבע תכלכל.

אין שום צורך בתחזוקה! פרגולה חכמה של חברת פס-קל מורכבת מפרופילים וגג מאלומיניום, אשר לעולם לא “יתפסו חלודה”. אין צורך בצביעה ובטיפול במזיקים שונים.

פרגולה של חברת פס קל ניתנת לניקוי בעזרת מים וסבון. אין צורך בשום חומר ניקוי מיוחד (כמו חלון אלומיניום).

רפפות הגג מעוצבות בצורה מיוחדת, המאפשרת לטיפות הגשם להחליק על הרפפה ולא “להתפוצץ” עליה. לפי בדיקות שערכנו,
הפרגולה החכמה מתוצרת פס-קל מייצרת פחות רעש מפרגולה עם חיפוי פלסטיק.

כן. כדי לקבל את תקן הבניה האירופאי והאמריקאי עברה הפרגולה החכמה מתוצרת פס-קל ניסויים ובדיקות רבות, כולל בדיקה במנהרת רוח במעבדה לא תלויה של מכון התקנים האמריקאי ICC.

רפפות הפרגולה תוכננו במיוחד לאקלים הישראלי, ואינן צריכות לעמוד בעומס של שלגים וקרח מצטבר. בשל המשקל העצמי הקל יותר הן יכולות לעמוד במפתחים גדולים ולתת פתרונות חכמים וזולים. עם זאת, חברת פס-קל מייצרת רפפות כבדות לצורך יצוא למדינות מושלגות, רפפות אלומיניום עבות וכבדות פי שלוש מהרפפות הסטנדרטיות, וניתן להחליפן בתוספת מחיר.

בכל הארץ. הפרגולה החכמה של פס-קל משווקת בארץ כ 9 שנים, אשר במהלכן התקנו מאות ואלפי פרגולות. תוכלו ליצור קשר עם נציגינו, אשר יתאמו פגישה ויפנו אתכם לפרגולה החכמה הקרובה לאזור מגוריכם. כמו כן, תמיד תוכלו לבקר במפעלנו במושב עין ורד שבשרון ולהתרשם מהפרגולה בעצמכם

למידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

 
צרו עמנו קשר
צור קשר